Znajomosc francuskiego w polsce

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle jesteśmy już o nim jedne wiedze i wyrobione zdanie. Jednak jak to chodzi z wszystkim kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe sieci i wprowadzamy się w wąskie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub niezależnego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się stosować ją w życie. Bardzo komfortowy etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy nową znajomość i z momentu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też same błędy, nabieramy poznania oraz wypuszczamy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w sprawność i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym czasie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również dobrą radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w idealnej postaci. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepołączone z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre natomiast też nudne też. Także jak z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że możemy polegać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek są na nauk, dowiemy się, biorąc organizm w bycie i zjadając go, aż do pobrania mistrzostwa.